Pozvánka: Manabe Absolut Retro party s Coco Jambem, MC Retro Pelhřimov

Po veleúspěšné misi na Palubě (Soběslav), pro Vás připravilo Manabe další výbornou akci, přesvědčit se budete moci v Pelhřimově. Přesněji v luxusním a pohledném Music clubu Retro. Co si na vás Manabe protentokrát připravilo? Steak gril před klubem, TAXI služba do 5 km zcela zdarma, útulný interiér v Retro stylu, hudba let současných i minulých!

To ovšem není vše, vystoupí charismatický zpěvák a moderátor Coco Jambo, kterého znáte z Rádia Kiss Jižní Čechy nebo třeba z rádií, kde momentálně na přič hitparádami míří pecka “Bude fajn”. Čeká Vás strhující Live Show, focení, autogramiáda! V.I.P. setkání.

A ještě nekončíme, když retro, tak co takhle Sk8 a Outdoor oblečení těch nejvybranějších módních značek v hodnotě 10.000 pro Vás?! A když Absolutní, Absolut vodka za 15,-! Hudebně se můžete těšit i na Dje Čápu (rezident music clubu 604), jež si pro Vás připraví kromě žánrů Disco/Dance také speciální Retro music set.

Pořád málo? Svůdná GoGo tanečnice, sexy hostesky, prvních 50 hostů welcome drink, přehlídka Vašich retro oblečků (ty nejlepší budou patřičně oceněny), sexy Gorilla crash team  a žhavé soutěže…. Pro Vás to bude nezapomenutelný večer plný zážitků!

Pro více informací navštivte:

OFFICIÁLNÍ STRÁNKY MANABE

Officiální Facebook událost

A jak to v Retru vypadá?

Reklama

#
#
#
#