Nový singl ‘Catwalker’ od Bona Finixe (CY/CZ)

Můj kamarád Bon Finix po úspěsném debutovém tracku “Quantum Leap”, který hráli ve svých setech mimojiné DJs jako Wippenberg, Sied Van Riel, Andy Moor a San, vadává nový singl s názvem “Catwalker”. Obsahuje dvě verze: progressivně orientovaný Original mix a 2AM mix, který track posouvá dále do house/tech soundu. Skladby jsou v prodeji v digitální podobě od pondělka 1. března exkluzivně v hudebním online obchodu Beatport.

Track “Catwalker” si již našel brzkou podporu od známých DJs jako M.I.K.E., Artento Divini, Breakfast, Manuel Le Saux, Will Atkinson, EDU nebo Andy Moor. Jde o 39. release labelu Deep End, na kterém v minulosti již vydávala svou tvorbu a remixy řada uznávaných producentů, jmenovitě např. Martin Roth, San, Artento Divini, Daniel Wanrooy nebo Sied Van Riel.

Recenze na 1Mix Radio (1mix.co.uk) – 10/10:

“Velmi dobré funky progressive house track, u kterých cítím, že si je oblíbí jak houseoví, tak trancoví DJs a obvzláště pak dívky budou milovat velmi chytlavou melodii. Tento track opravdu dodá setu veselou a optimistickou náladu. Zvuk je velmi housový a můžete si být jisti, že ohlas bude pouze pozitivní a podporující. 2AM mix je mi mnohem blíže, ale obě verze by jste si určitě měli vyzkoušet.”

BON FINIX – “CATWALKER” (2AM MIX)

Více informací: www.bonfinix.com

Reklama

#
#
#
#